Gündem

Bahadır Eren Kaldığı Yerden Devam Ediyor

 37. Bölge Sivas Eczacı Odasının 16. Seçimli Kongresi gerçekleştirildi.  Kongrede güven  tazeleyen Bahadır Eren, “Birlikte geleceğe  diyerek, mesleğimiz ve sorunlarımızın çözümü için kaldığımız yerden görevimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Bahadır Eren Kaldığı Yerden Devam Ediyor
26-09-2023 12:44
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU 

37. Bölge Sivas Eczacı Odasının 16. Seçimli Kongresi gerçekleştirildi.  Resmi olmayan sonuçlara göre mevcut Başkan Bahadır Eren güven tazeledi.

Eren, kongrenin ardından yaptığı açıklamada; “Tek liste ile girdiğimiz seçimlerde, resmi olmayan sonuçlara göre görevimize devam etmekteyiz. Halk sağlığı ve halkın kesintisiz ilaca ulaşmasını önceleyen bir mesleğin mensupları olarak  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın en yakın sağlık danışmanları olarak görevimize devam edeceğiz. Bu süreçte desteklerinden dolayı değerli meslektaşlarıma ve hizmetlerinden emeklerinden dolayı kıymetli yönetim kurulu üyesi ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. ‘Birlikte geleceğe’  diyerek, mesleğimiz ve sorunlarımızın çözümü için kaldığımız yerden görevimize devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER