Gündem

Bakan Göktaş’tan Anneler Günü mesajı!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Anneler Günü'nü duygusal bir mesajla kutladı.

Bakan Göktaş’tan Anneler Günü mesajı!
12-05-2024 13:17
SİVAS

Sosyal medya hesabından iki oğluyla çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Bakan Göktaş, anneliği "hiç bitmeyen bir yolculuk, ömür boyu süren benzersiz bir tecrübe" olarak nitelendirdi. Kendi annesinin sevgi ve şefkatiyle sarıp sarmalandığını belirten Göktaş, anneliğin geleceğe bırakılacak en büyük miras olduğunu vurguladı.

Çocukların yetişmesinde ebeveynlerin önemli rol oynadığını ifade eden Bakan Göktaş, onların doğruyu görmelerine yardımcı olmanın heyecan verici bir görev olduğunu dile getirdi. Geleceğin umudu çocukları sevgiyle büyütmenin, barış içinde ve mutlu bir dünyanın kurulmasının temelini oluşturduğunu belirten Bakan, bu huzuru aile içinde başlatmanın önemine dikkat çekti.

aw202232-01.jpg

Bakanlık sosyal medya hesabından paylaşılan video mesajda ise annelerin evin direği ve hayatın ahengi olduğunu vurgulayan Göktaş, anneliğin her kadının yüreğindeki en yüce makam olduğunu ifade etti. Annelerin koruyucu ve sevgi dolu birer varlık olduğunu belirten Bakan Göktaş, tüm annelerin gününü kutlayarak onlara olan hürmetini dile getirdi.

aw202232-02.jpg

/İHA/ 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER