Eğitim

Müdür Yener, Sivas'ta Yürütülen Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumların çalışmaları, değerlendirme ve planlama toplantısında ele alındı.

Müdür Yener, Sivas'ta Yürütülen Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı
21-09-2023 10:38
SİVAS

Erkan YILDIZ 

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumların çalışmaları, değerlendirme ve planlama toplantısında ele alındı. Millî Eğitim Müdürü Necati Yener başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürü Resul Çatal ve kurum müdürleri katıldı.

Millî Eğitim Müdürü Yener, toplantıda Sivas Öğretmenevi, Halk Eğitimi Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bilim ve Sanat Merkezi, Buruciye Bilim ve Sanat Merkezi, Olgunlaşma Enstitüsü, Sultan Şehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Dr. Sadık Ahmet Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde yürütülen proje ve çalışmalar hakkında brifing aldı. Daha sonra yıl boyunca yapılacak çalışmalar, kurumlar arası iş birliğinin artırılması, kurumların beklentisi ve uygulanması planlanan projeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR

Kurumların kendi faaliyet alanları ile ilgili yeni projeler geliştirmesini isteyen Millî Eğitim Müdürü Yener, "Her alanda en iyi performansla çalışmalarımızı yürütecek, hizmetlerimizi etkin, verimli ve en iyi şekilde yürütmek için gereken planlamaları yapacağız. Kurumlarımızın verim ve üretkenliğinin artırılması için iş birliği içerisinde çalışmamız gerekiyor." dedi.

Yener, kurum müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER