Politika

Padişah Dalkavuklarına Ne Demeli? Edep Ya Hu!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ise ambulans helikopterin geri hizmete başlamasının müjde olarak sunulmasına tepki göstererek “Nasıl bir pişkinlik, insanda biraz utanma duygusu olur! Peki bu duruma sevinç naraları atan, şükranlar sunup, paylaşımlar yapan padişah dalkavuklarına ne demeli? Edep ya hu!” dedi.  

Padişah Dalkavuklarına Ne Demeli? Edep Ya Hu!
29-02-2024 09:03
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU

Sivas’ta bir süre hizmet veren ancak daha sonra alınan karar doğrultusunda iptal edilen ambulans helikopter yeniden hizmete başladı.

AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu,  “Sivas'ta ambulans helikopter hizmete başladı! Artık acil durumlarda Sivaslı hemşehrilerimiz ambulans helikopter ile hızlı ve güvenli bir şekilde tıbbi yardıma ulaşabilecek. Emeği geçen Sağlık Bakanı  Sayın Fahrettin Koca’ya, Grup Başkanımız Sayın Abdullah Güler’e teşekkür ederiz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ise ambulans helikopterin geri hizmete başlamasının müjde olarak sunulmasına tepki göstererek yerel seçimlere dikkat çekti.

Karasu, “Bu ne arsızlık, bu ne yüzsüzlük! Güzel şehrimiz Sivas'a geçen yerel seçimöncesi müjdelerle getirilen, sonra sessiz sedasız geri gönderilen ambulans helikopter, yine bir yerel seçim öncesinde yine bir müjde gibi iki yıl sonra geri getirildi. Nasıl bir pişkinlik, insanda biraz utanma duygusu olur! Peki bu duruma sevinç naraları atan, şükranlar sunup, paylaşımlar yapan padişah dalkavuklarına ne demeli? Edep ya hu! Sivas halkı her şeyi görüyor, biliyor. Bu utanç size yeter diyeceğim ama biliyorum ki faydasız!” dedi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER