Yaşam

Sivas'ın Sevilen Yüzü 10'uncu Yılını Kutluyor! Onuncu Yıla Özel Yüzde 50 İndirim!

Sivas’ta 2014 yılında faaliyete başlayan Çağla Tantuni 10. yılına özel gerçekleştirdiği etkinlikte müşterilerine kasada yüzde 50 indirim yaptı. İndirimli tantunilere vatandaşın ilgisi yoğun oldu.

Sivas'ın Sevilen Yüzü 10'uncu Yılını Kutluyor! Onuncu Yıla Özel Yüzde 50 İndirim!
18-05-2024 13:12
SİVAS

Ömer ÜN

Sivas’ta faaliyet gösteren Çağla Tantuni 10.yılına özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Ahmed Yesevi Caddesi’nde hizmet veren restoranda yapılan organizasyona Sivas Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Serkan Akgül ile vatandaşlar katılım sağladı. Dualar eşliğinde kurban kesimiyle başlayan 10.yıl kutlamasında bir açıklama yapan Akgül, “Çağla Tantuni 10 yıldır Sivas’ımıza güzel hizmet yapıyor. Ben Yunus Emre kardeşimize bu anlamda teşekkür ediyorum. Rabbim nice 10 yılları başarılı bir şekilde geçirmesini nasip etsin” dedi.

Başkan Akgül, işletmelerin yıllar geçtikçe kalitesini artırdığını belirterek, “Tabi bu yıllar da kolay geçmiyor. Esnafımız zor zamanlar zor anlar geçiriyor. Bu bağlamda 10 yıllık işletmeler büyük bir işletme oluyor. Gücüyle kalitesiyle farkıyla her şeyiyle kendini ispat etmiş oluyor. Yunus Emre kardeşimiz her daim işinin başında iyiyi hedefleyen kaliteli ürün çıkarma peşinde. Kendisine başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra konuşma yapan işletmenin sahibi ve ustası Yunus Emre Bellek ise 2014 yılında faaliyete başladıkları restoranın iyisiyle kötüsüyle bu zamana kadar geldiğini ifade etti. Sivaslı 33 yaşındaki işletmeci Bellek, “Hizmet etmek kolay olmuyor. Biz de hizmetkârız. İşletmemizin hizmetkârı. Değerli müşterilerimiz değerli abilerimiz büyüklerimiz yanımızdaydı her zaman. Biz de onlara mahcup olmadık çok şükür. Küçük bir işletmemiz var ama büyük işler yapıyoruz. Çalışanlarımızla Sivas halkına tantuniyi sevdiriyoruz. İşimizi özenle yapıyoruz” dedi.

2 çocuk babası Yunus Emre Usta 10.yıla özel bugün kasada yüzde 50 indirim yaptıklarını kaydederek, Sivas halkını en iyi şekilde ağırlama gayreti içerisinde olacaklarını vurguladı. 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER