Yaşam

Sivas Milli Eğitim Müdürü Çiçeği Burnunda Öğretmenlerle Buluştu

Sivas Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, "Baki Kubbe Öğretmen Buluşmaları" programı kapsamında çiçeği burnunda öğretmenlerle buluştu.

Sivas Milli Eğitim Müdürü Çiçeği Burnunda Öğretmenlerle Buluştu
25-09-2023 09:43
SİVAS

Erkan YILDIZ 

İl Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, "Baki Kubbe Öğretmen Buluşmaları" Programı kapsamında Sivas'ta bu yıl göreve başlayan ve geçen yıl atanan öğretmenlerle buluştu.

Sivas Öğretmenevinde düzenlenen programa Şube Müdürü Resul Çatal da katıldı. İl merkezi ve ilçelerden gelen çiçeği burnunda öğretmenlerle sohbet eden Yener, "Çok önemli bir mesleğin mensupları oldunuz. Hem çocuklarımızın hem de ülkemizin geleceğine sizler yön vereceksiniz. Akademik başarı bizim için çok önemli ama en önemlisi millî ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, kültürlü, çağın gereklilikleriyle donanmış bir nesil yetiştirebilmektir. İnşallah, her zaman ilk günkü aşk ve heyecanla meslek hayatınızda yol alır, çocuklarımız için hem birer rehber, hem birer model olursunuz. Her birinize meslek hayatınızda başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Bir süre öğretmenlerle sohbet ederek, görüş, öneri ve talepleri dinleyen Yener, meslek hayatıyla ilgili tecrübelerini de paylaştı. Yener, öğretmenlere önemli tavsiyelerde bulundu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER