Ekonomi

Sivas'ta Rot Balans ve Oto Lastik Tamirine Zam!

Sivas’ta rot balans ve oto lastik tamiri yapan esnafların fiyat tarifesinde güncellemeye gidildi.

Sivas'ta Rot Balans ve Oto Lastik Tamirine Zam!
17-02-2024 10:33
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU 

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı ve aynı zamanda Tesviyeciler ve Oto Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Hakan Demirgil, rot balans ve oto lastik tamiri yapan esnaflarla bir araya geldi.

SESOB toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya rot balans ve oto lastik tamiri ve değişimi yapan esnaflar ile otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Barış Çiftçi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan SESOB Başkanı Hakan Demirgil, esnaf teşkilatının büyük bir aile olduğunu ifade ederek, sorun ve sıkıntıları da birlikte çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Bu alanda faaliyet gösteren esnafların da sorunları olduğunu ve fiyat tarifeleri konusunda sıkıntı yaşandığını dile getiren SESOB Başkanı Demirgil, “Amacımız esnaflarımızı korumak ve kollamaktır. Bu toplantı ile rot balans ve oto lastik üzerine faaliyet gösteren esnaflarımızı bir araya getirerek sorunlarını ve sıkıntılarını dinlemek ve çözüme kavuşturmayı istiyoruz. Esnaflarımız kendi imkanları ile ayakta durmaktadır. Burada istişareler yaparak sorunları tespit etmek ve fiyat tarifesi üzerinde fikir alışverişi yapmaktır. Aynı zamanda ustalarımız yaşadıkları sorunları burada hep birlikte konuşarak ortak bir yönde çözüme kavuşturmaktır. Siz esnaf arkadaşlarımızdan ve ustalarımızdan, müşteri memnuniyetine önem vermenizi, emeğinizin karşılığını adaletli bir şekilde almanızı tavsiye ediyorum” dedi.

Yapılan toplantıda rot balans ve oto lastik üzerine faaliyet gösteren esnafların tarife değişikliğine gidilmesine karar verildi. Yapılan toplantıda ortak fikir birliği yapılarak, esnafların görüşleri alınarak yeni tarife belirlendi.  Toplantının sonunda rot balans ve oto lastik üzerine faaliyet gösteren esnafların belirlenen tarifelere uymalarına karar verildi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER