Gündem

Vali Şimşek’e Onur Ödülü

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hakan Demirgil, Yılın Ahilik Onur Ödülünü Vali Dr. Yılmaz Şimşek’e takdim etti

Vali Şimşek’e Onur Ödülü
27-09-2023 12:42
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hakan Demirgil, Ahilik Onur Ödülünü Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’e takdim etti

36. Ahilik Kutlama etkinlikleri kapsamında Yılın Ahilik Onur Ödülüne layık görülen Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’e  şehir dışında olması nedeniyle  törene katılamadığı için onur ödülü verilememişti.

SESOB Başkanı Hakan Demirgil, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 27. Bölge Birliği Başkanı Mesut Dursun ve oda başkanları ile birlikte Vali Şimşek’i makamında ziyaret ederek kaftan giydirdikten sonra Ahilik Onur Ödülünü takdim etti.

Vali Dr. Yılmaz Şimşek’e esnaf teşkilatı adına çiçek takdim eden Demirgil, Ahilik Haftası etkinliklerini tamamladıklarını ifade ederek, “Ahilik Kutlama Komitemiz tarafından Yılın Ahilik Onur Ödülünü Sayın Valimize takdim edecektik. Valimiz tören programının olduğu gün şehir dışında olduğundan dolayı onur ödülümüzü makamında takdim ediyoruz. Esnafımızın sorun ve sıkıntılarıyla yakından ilgilenen, çözümü için gayret gösteren, her zaman esnafımız ile iç içe olan, işyerlerini ziyaret eden esnaf dostu Valimiz Dr. Yılmaz Şimşek’e esnaf teşkilatım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER