Politika

Yeniden Refah Partisi Sivas'ta Milli Görüş’e Layık Bir Aday Çıkaracağını Açıkladı

Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanlığı, eylül ayı divan toplantısını gerçekleştirdi. Kuşkaya 31 Mart'taki seçimde tüm belediyelerde kendi adaylarıyla gireceklerini açıkladı. Kuşkaya; Sivas’ta hemşehrilerimizin kabul edeceği Sivas’a layık, Milli Görüş’e layık bir adayla Yeniden Refah Partisi olarak Sivas Belediyesini ve tüm ilçeleri Milli Görüş belediyeciliğine kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

Yeniden Refah Partisi Sivas'ta Milli  Görüş’e Layık Bir Aday Çıkaracağını Açıkladı
25-09-2023 10:10
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ 

Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanlığı Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde hafta sonu 16 ilçe, 7 belde başkanı ve il yönetim kurulu teşkilat mensuplarının katılımı ile eylül ayı divan toplantısını gerçekleştirdi.

İl divanında konuşan Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanı Aydın Kaşkaya; “Genel Başkanımız Dr. Muhammed Fatih Erbakan’ın söylediği gibi zamların karşısında, milletimizin yanındayız.  Kadın ve aileyi koruyarak milletimizin yanındayız. Önce  ahlak ve maneviyat anlayışıyla milletimizin yanındayız. Bill Gates Vakfının karşısında milletimizin yanındayız.  Avrupa Birliğinin karşısında milletimizin yanındayız. Dünya Sağlık Örgütünün karşında milletimizin yanındayız. Paris İklim Anlaşmasının karşısında milletimizin yanındayız. Sığınmacı politikalarının karşısında milletimizin yanındayız. Evet milletimizin yanındayız. Ekonomi, sağlık, hukuk ve yönetimde atacağımız doğru adımlarla bir kesimin değil herkesin refahını sağlayacağız. Tüm seçim bölgelerinde kendi aday ve logomuzla seçime gireceğiz.   Sivas’ta hemşehrilerimizin kabul edeceği Sivas’a layık, Milli Görüş’e layık bir adayla Yeniden Refah Partisi olarak Sivas Belediyesini ve tüm ilçeleri Milli Görüş belediyeciliğine kavuşturacağız” dedi.

Toplantı ilgili birimlerin ve ilçe başkanlıklarının raporlarının sunumu, sinevizyon gösterisi ve geleneksel Milli Görüş yemini ile son buldu.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER