USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

Gazetemiz Yazdı, STSO Harekete Geçti!

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) yönetimi, üyelerinin; 14 Mayıs seçimleri öncesi milletvekili adaylarının davet edilerek  şehrin sorunlarının iletilmesi noktasında istişare toplantısı düzenlemesi talebine kulak verdi. 6 siyasi partinin milletvekili adaylarını belirlenen program dahilinde STSO’ya davet eden yönetim; şehrin sıkıntılarını ve beklentilerini iletti.

09-05-2023 08:30
SİVAS
Google News

Hayrullah AĞKAŞ

HABERİMİZİN ARDINDAN TOPLANTILAR BAŞLADI

14 Nisan’da  “Üyelerden STSO yönetimine çağrı: Önce anlatın, sonra isteyin” başlığıyla gündeme taşıdığımız haberin ardından Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) hareket geçti. Üyeler, STSO yönetiminin 14 Mayıs öncesi parti parti milletvekili adaylarını davet ederek Sivas’ın ve üyelerin sorun ve sıkıntılarını iletmesi talep etmişti. Üyelerin talebinin gazetemizde yer almasının ardından yaklaşık 8 bin üyesiyle şehrin en büyük sivil toplum kuruluşu olan STSO partilerin adaylarını belirlenen program dahilinde STSO’da konuk etti.

"SORUNLAR HAKKINDA ADAYLAR BİLGİLENDİRİLDİ"

Başkanlar Kurulu üyelerinin de katıldığı toplantılarda Sivas’ın tamamının “cazibe merkezi” kapsamına alınması, Demirağ Organize Sanayi Bölgesi’ne daha fazla yatırımcı çekilmesi noktasında yapılabilecek çalışmalar başta olmak üzere gündemi meşgul eden konular hakkında adaylar bilgilendirildi.  STSO Başkanı Zeki Özdemir koordinesinde düzenlenen toplantıların amacına ulaştığını belirten üyeler, yönetime teşekkür etti. Üyeler; toplantılarda gündeme gelen konuların seçimlerin ardından Meclis’te Sivas’ı temsil edecek isimler tarafından çözülmesi noktasında gerekli takibin yapılmasını beklediklerini ifade etti. /Fatih TABUR/

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
29.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ