USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Asıl Kazanan Partimiz Olacak--Video

Asıl Kazanan Partimiz Olacak--Video

Asıl Kazanan Partimiz Olacak--Video
17-11-2022 07:00
Google News


İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıklayan  İbrahim Meriç; “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in açtığı yolda, genel merkez yöneticilerimiz ile birlikte ilk günkü azim ve kararlılığımız ile yan yana, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.   Bu demokrasi yarışında adaylığını açıklayan  diğer arkadaşıma ve yönetim kurulu üyelerine şimdiden başarılar diler, kazanan veya kaybeden hangi aday olursa olsun asıl kazanan partimiz olacaktır” dedi. 

Fatih TABUR

İş İnsanı İbrahim Meriç; İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Aksu Park içerisinde bulunan bir kafede adaylığını duyuran Meriç'e İYİ Parti  eski İl Başkanı Yusuf Koç ve beraberindeki heyet de destek verdi.

Partilerinde 3 Ekim itibariyle Türkiye genelinde teşkilat seçim sürecinin başladığını kaydeden Meriç,  “İYİ Parti Genel Merkezimizin, genel idare kurulunca  alınan  30 Eylül 2022 tarih ve 54 sayısı kararı doğrultusunda, tüm Türkiye genelinde 3 Ekim 2022  itibariyle ilçe ve il kongrelerinin yapılmasına başlanmıştır. Sivas'ımızda da 16 ilçemizin 11 ilçesinde kongre çalışmaları başarıyla ve büyük bir coşkuyla tamamlanmıştır. Sivas Merkez İlçe Kongremizin ise aynı coşku ile 27 Kasım 2022 tarihinde  yapılması planlanmaktadır” dedi.

Meriç; konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Partili arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda, mevcut merkez ilçe yönetiminde çeşitli aksaklıkların olduğu, partimizin Sivas yerelinde iyi temsil edilemediği ve partimizin Türkiye genelinde yakalamış olduğu ivmeyi yakalayamadığı ve hak ettiği konuma gelemediği yönünde ortaya çıkan söylemleri tersine çevirmek, Sivas'ımızı hak ettiği seviyeye taşımak,  partimizin ideallerini ve Türkiye tasavvurunu Sivas halkına anlatmak, halkımız ve partimiz arasında sağlam köprüler oluşturarak partimizi milletimizle bütünleştirerek hak ettiği seviyeye taşımak noktasında bir zaruretin oluştuğu  görülmüştür. Bu sebeple yol arkadaşlarımızla birlikte Sivas'ımızın bir evladı olarak elimizi taşın altına koymak, partimize ivme kazandıracak, birleştirici,  kucaklayıcı,  ayrıştırmadan, birlik ve bütünlük içerisinde kaynaşmış yeni bir yönetim anlayışı çerçevesinde partimizin ve Sivas halkının hizmetine,  arkadaşlarımızla birlikte talip olduğumuzu  ve İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğumu  Sivas halkına ve partililerimize ilan ediyorum. Partimizin kuruluşundan bu güne kadar partimize emek harcamış kurucu il ve ilçe başkanlarımıza, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerimize, tüm partililerimize ve iyi insanlara huzurunuzda teşekkür ediyorum. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in açtığı bu yolda, genel merkez yöneticilerimiz ile birlikte ilk günkü azim ve kararlılığımız ile yan yana, omuz omuza yürümeye devam edeceğiz.   Bu demokrasi yarışında adaylığını açıklayan  diğer arkadaşıma ve yönetim kurulu üyelerine şimdiden başarılar diler, kazanan veya kaybeden hangi aday olursa olsun asıl kazanan partimiz olacaktır. Çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.”

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
27.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ