USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Bayram Öncesi Tiryakilerini Sevindirecek Haber! Baklavaya Büyük İndirim!

Kurban Bayramı yaklaşırken, Gaziantep'in lezzet durağı Antepsan Baklava, baklava tutkunlarının yüzünü güldürecek bir hamle yaparak büyük bir indirim gerçekleştirdi.

Bayram Öncesi Tiryakilerini Sevindirecek Haber! Baklavaya Büyük İndirim!
10-06-2024 11:44
SİVAS
Google News

Gaziantep'te ünlü baklava üreticisi Antepsan Baklava, Kurban Bayramı öncesinde fiyatlarında büyük bir düşüş yaparak kilo başına 950 TL'den 599 TL'ye indirim uyguladı. Bu indirim, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun artan fiyatlar konusundaki endişelerinin bir sonucu olarak gerçekleşti.

Antepsan Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Bakır, firmanın kaliteli baklavalarından ödün vermeden fiyat indirimine gittiğini açıkladı. Bakır, ürettikleri ürünleri daha uygun fiyatlarla tüketicilere sunarak enflasyonla mücadelede destek olacaklarını belirtti. Ayrıca, artan maliyetlerin fiyatlara yansıdığını ve bu durumun vatandaşların alım gücünü düşürdüğünü vurguladı. Bakır, bu nedenle kaliteli baklavayı daha erişilebilir hale getirmek için fiyat politikalarında değişiklik yapacaklarını ve enflasyonla mücadelede katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

Antepsan’dan baklavaya dev indirim

/İHA/ 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
20.06.2024
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
CİLALI TAŞ!