USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

Listedeki Yerini Beğenmemişti BBP’de Yeğin Geri Adım Attı!

Sivas’ta Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Belediye Meclis Üyeliğine aday gösterdiği isimlerden Ömer Yeğin, listedeki yerini beğenmediği için adaylıktan çıkarılması noktasında başvuruda bulunmuştu. Parti yönetimi Yeğin’i ikna etti.

Listedeki Yerini Beğenmemişti BBP’de Yeğin Geri Adım Attı!
26-02-2024 13:57
SİVAS
Google News

Hayrullah AĞKAŞ 

Sivas’ta Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) İl Genel Meclisi Üyeliğine aday gösterdiği isimlerden Ömer Yeğin, listedeki yerini beğenmediği için adaylıktan çıkarılması noktasında başvuruda bulunmuştu. Parti yönetimi Yeğin’i ikna etti. 

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) önemli oy oranına sahip olduğu şehirlerin başında gelen Sivas’ta liste krizi patlak verdi. 
 
Seçime 40 günden az bir süre kala Sivas Belediye Meclis Üyeliği için aday gösterilen 33 isimden bazılarının yanı sıra mevcutta İl Genel Meclisi üyesi olan ve 31 Mart’ta da yeniden İl Genel Meclis Üyesi adayı gösterilen Ömer Yeğin yerlerini beğenmediği için adaylıktan çıkarılmaları noktasında parti yönetimine başvuruda bulunmuştu.  Yeğin ikna edildi. Kararından geri adım atan İl Genel Meclisi Üyesi Yeğin, adaylık yarışına devam edecek.   Zaten 2. sıradan aday gösterilen Yeğin’in bu hamlesine kimse anlam veremedi.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Alimm
Alimm 2 ay önce
Haberin doğruluğunu bilmiyorum ama eğer doğru ise, sorsan bu adama dava adamıyım der. Böyle bir sinerji yakalamış Adem bey sen çıkıp yerimi beğenmedim diyorsan bu partiden defol git.
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
08.04.2024
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
CİLALI TAŞ!