USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Ergüven, Çalışmalar Hakkında Bilgi Aldı

Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, HEDEF Projesi kapsamında sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ergüven, Çalışmalar  Hakkında Bilgi Aldı
03-06-2023 11:00
SİVAS
Google News

Mehmet Fatih AKGÜL 

Milli Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, Kangal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Alkan ile bir araya gelen Aslan, ilçede yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen HEDEF Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar hakkında bilgialdı. Aslan, kurumda görev yapan personeli de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Alkan ile birlikte Kangal Halk Eğitimi Merkezini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Ergüven Aslan, usta öğretici, kursiyer ve öğrencilerin çalışmalarından oluşan sergiyi gezdi. Sergide yer alan eserler hakkında bilgi alan Aslan, bir süre el emeği göz nuru çalışmalarını sergileyen kadın kursiyerlerle de sohbet etti. Aslan, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ruhan Özdemir'den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
29.09.2023
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ