USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Filede Şampiyonlar Belli Oldu

Sivas’ta 24 okulun katıldığı “7. Geleneksel Belediye Başkanlığı Kupası Liseler Arası 100. Yıl Voleybol Turnuvası” sona erdi. Heyecan dolu turnuva sonucunda erkeklerde Merkez İmam Hatip Anadolu Lisesi, kızlarda ise Borsa İstanbul Anadolu Lisesi şampiyon olarak kupayı müzesine götürdü.

Filede Şampiyonlar Belli Oldu
22-02-2024 10:18
SİVAS
Google News

Hayrullah AĞKAŞ

Sivas Belediyesi öncülüğünde şehirdeki 24 okulun katılımıyla düzenlenen “7. Geleneksel Belediye Başkanlığı Kupası Liseler Arası 100. Yıl Voleybol Turnuvası” sona erdi.

Mecnun Otyakmaz Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvanın final müsabakasını Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Yener, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, Şube Müdürleri ve sporseverler ilgiyle takip etti.

Heyecan dolu turnuva sonucunda erkeklerde Merkez İmam Hatip Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Şehit Furkan Peker Anadolu Lisesi ikinci, Mehmet Gökhan Ay Anadolu Lisesi üçüncü ve Gazi Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu. Kızlarda ise Borsa İstanbul Anadolu Lisesi şampiyon oldu. Halis Gülle Anadolu Lisesi ikinci, Selçuk Anadolu Lisesi üçüncü ve Şehit Furkan Peker Anadolu Lisesi de dördüncü oldu.

KUPA VE MADALYA VERİLDİ

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve ödülleri Başkan Hilmi Bilgin ve il protokolü tarafından takdim edildi. Ayrıca Türkiye Voleybol İl Temsilcisi Kılıçarslan Gültekin tarafından, spora ve sporcuya sağladığı desteklerden dolayı Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e teşekkür plaketi takdim edildi.

BAŞKAN BİLGİN TEBRİK ETTİ

Ödül töreninde konuşan Başkan Bilgin, sporun ve sporcunun daima yanında yer aldıklarını kaydederek, “Gençlerimizin yeteneklerini keşfederek kendilerini geliştirmeleri adına sportif faaliyetlerimize devam edeceğiz. Sizlerin iyi bir ortamda geleceğe hazırlanmanızı istiyoruz. Bu sebeple her zaman sizlerin yanındayız, emrinizdeyiz. Yeter ki siz geleceğe güvenle bakın… Türkiye Yüzyılı’nın, geleceğimizin çok çok daha iyi olacağına inanıyorum. Turnuvada emeği geçenlere teşekkür ediyor, turnuvaya katılan takımlarımızı kutluyorum” dedi.

SİVAS BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR…

Gençlik Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ve İl Milli Eğitim Müdürü Necati Yener ise “Bu tür etkinliklerde yanımızda olan, bize öncülük eden, her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
22.04.2024
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
CİLALI TAŞ!