USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Hem Eğleniyorlar Hem Öğreniyorlar

İl Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Kur’an Kursunda eğitim gören minik öğrenciler için “Yıl Sonu Kapanış Programı” düzenlendi.  Öğrencilerin ilahiler seslendirdiği programda konuşan İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya; “4-6 yaş Kur'an kurslarımızla ne kadar iftihar etsek azdır. Kurslarımızda öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de öğreniyor” dedi.

Hem Eğleniyorlar Hem Öğreniyorlar
08-06-2023 12:00
SİVAS
Google News

Mehmet Fatih AKGÜL

Sivas İl Müftülüğüne bağlı Yavuz Sultan Selim Camii 4-6 Yaş Kur’an Kursunda eğitimgören öğrenciler için “Yıl Sonu Kapanış Programı” gerçekleştirildi.

İl Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen program, öğrencilerin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Programda konuşan İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya; "Diyanet İşleri Başkanlığımızın açmış olduğu 4-6 yaş Kur'an kurslarımızla ne kadar iftihar etsek azdır. Çocuklarımız bu kurslarımızda Kur’an-ı Kerim’i ve harfleri başta olmak üzere dini bilgileri öğreniyorlar. Bu anlamda kurslarımızda öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de öğreniyor. Hamdolsun çocuklarımız küçük yaşta ahlaki erdemi, anne babaya, bütün kainata karşı sevgi ve merhameti öğrenmeleri de bizim en büyük sevincimiz. Yavrularımızı tebrik ediyorum. Velilerimize, Kur'an kursu öğreticilerimize ve bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Programda minik öğrenciler Kur’an-ı Kerim tilavetinin yanı sıra ilahiler seslendirip dua etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
29.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ