USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

Rektör Yıldız, Başarılı Sporcuları Kutladı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, çeşitli spor müsabakalarında derece almış başarılı sporcularla bir araya gelerek başarılarından dolayı sporcuları kutladı.

Rektör Yıldız, Başarılı Sporcuları Kutladı
26-05-2023 13:35
SİVAS
Google News

Mehmet Fatih AKGÜL

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde çeşitli spor müsabakalarında derece almış başarılı sporcular, Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız ile bir araya geldi.

Rektörlük Senato Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Spor Bilimleri Fakültesi (SBF) Dekanı Prof. Dr. Serkan Hazar, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Hasbek, antrenörler ve başarılı sporcular katıldı.

Ziyarette konuşan Rektör Yıldız, “Son yıllarda sporun çeşitli branşlarında çok iyi dereceler alıyoruz. Bu noktada SBF’nin çok büyük bir önemi var. Wushu, Tekvando, Güreş, Voleybol ve Hentbol gibi sporlarda aldığımız dereceler bizleri gururlandırıyor” dedi.

“GURUR DUYUYORUZ”

SBF Dekanı Prof. Dr. Serkan Hazar ise sporcularla gurur duyduklarını belirterek, “Yaşadığımız deprem felaketi sonrası Federasyon birçok müsabakayı ertelemesine ve üniversitelerde çok fazla öğrenci olmamasına rağmen takımların oynaması yönde sonrasında karar alındı. Takvimdeki sıkışıklığa ve sadece futbol müsabakalarına katılmamamıza rağmen güzel dereceler aldık. Önümüzdeki haftalarda oryantiring müsabakasını Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenleyeceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Rektör Yıldız, başarılı sporculara teşekkür belgesi takdim etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
27.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ