USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Sivas'ta Ağaç Kesme Eğitimi Verildi

Sivas ve Zara Orman İşletme Müdürlüklerinde üretim tatbikatı ve barkod uygulama eğitimi yapıldı. Eğitimde iş yeri ve iş güvenliği, ağaç kesme-boylama, standardizasyon, üretim dosyası tanzimi konularında da ayrıntılı bilgi verildi.

Sivas'ta Ağaç Kesme Eğitimi Verildi
16-05-2024 09:59
SİVAS
Google News

Ayşe KUŞKAYA

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Kayseri, Akdağmadeni, Çayıralan, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat ve Zara Orman İşletme Müdürlüklerinde üretim tatbikatı ve barkod uygulama eğitimi yapıldı.

Eğitime; Bölge Müdür Yardımcısı Ömer Birkan Kayaalp, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Ali Aslan, şube mühendisleri, işletme müdürleri, işletme müdür yardımcıları, işletme şefleri ve orman muhafaza memurları katıldı.

Eğitim, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürlüğü teknik elemanlarınca 2024 yılı üretim sezonuna hazırlık için yaptırılan üretim tatbikatı ile başladı. İlk olarak iş yeri ve iş güvenliği, ağaç kesme-boylama, standardizasyon, üretim dosyası tanzimi konularında ayrıntılı bilgi verildi. Daha sonra da barkodlu mesaha uygulaması yapıldı. Barkod uygulaması ile üretim-satış ve imalat aşamalarında dijital takiple emvallerin daha etkin takip edilmesi hedefleniyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
14.06.2024
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
CİLALI TAŞ!