USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

Sivas'ın Gelişmesi İçin Çalışacağız

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimlerin ardından ilimizden milletvekili seçilen isimler Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yemin etti. Sivas’ı Meclis’te temsil edecek vekiller yemin töreninin ardından sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarda şehrin gelişmesi için çalışacaklarını belirtti.

Sivas'ın Gelişmesi İçin Çalışacağız
04-06-2023 08:00
SİVAS
Google News

Hayrullah AĞKAŞ

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimlerin ardından ilimizden milletvekili seçilen isimler Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ( TBMM) yemin etti. Sivas'ı temsil edecek vekiller sosyal medya hesaplarından açıklama yaptılar. 

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN

TBMM AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler; yemin töreninin ardından yaptığı açıklamamada; “Aziz milletimizin iradesinin tecelligahı olan Gazi TBMM’de ant içme törenimizi gerçekleştirerek Sivas Milletvekili olarak görevimize başladık. 28. Dönem milletvekillerimizi tebrik ediyor, yapacağımız çalışmaların ülkemiz ve aziz milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

RABBİM BİZLERİ MAHCUP ETMESİN

İlk kez vekil olma heyecanını yaşayan AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu ise “TBMM Yeni Yasama Dönemi ülkemize hayırlı olsun. Rabbim bizleri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aziz milletimize karşı mahcup etmesin. Rabbim 28. Dönemde ülkemiz için Sultan Şehrimiz için nice güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin. Gazi Meclisimize ve milletimize hayırlı olsun” diye konuştu.

SAMİMİYET VE ÖZVERİYLE ÇALIŞACAĞIZ

Sivas’ın tek kadın milletvekili olan AK Partili Rukiye Toy da Sivas için, Türkiye Yüzyılı için gayret, samimiyet ve özveriyle çalışacaklarının altını çizdi.  Bu dönem de Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) Sivas Milletvekili seçilen Ahmet Özyürek ise sosyal medya hesabından “TBMM 28. Dönem 1. Yasama Yılı açılışında, Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in Meclis Başkanlığında, Milletvekili Andımızı içerek görevimize başladık. Vatanımıza, milletimize ve Sivas’ımıza hayırlı, uğurlu olsun” paylaşımında bulundu.

GÜZEL GÜNLER İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

Gazi Meclis’te yemin ederek, Sivas’ı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek üzere göreve başladığını dile getiren  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Ulaş Karası ise sosyal medya hesabından “Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yoldan ayrılmadan; adil, eşit, refah ve güven içerisinde yaşayacağımız güzel günler için çalışmaya devam edeceğim” açıklamasında bulundu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
25.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ