Politika

AK Parti’nin Sivas Listesi Sızdı! 11 İsim Belli Oldu, Bakın Kimler Var?

AK Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi adaylarının bir kısmı netlik kazandı. İşte o isimler…

AK Parti’nin Sivas Listesi Sızdı! 11 İsim Belli Oldu, Bakın Kimler Var?
20-02-2024 10:54
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ  

31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimler öncesi AK Parti Sivas Belediye Meclis Üyesi adaylarının bir kısmı belli oldu.

Gazetemizin edindiği kulis bilgisine göre AK Parti’nin SivasBelediye Meclis Üyesi listesinde 3 avukat bulunuyor. Bu isimler şu an Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı görevini yürüten Eyüp Demirer ile Burhan Yılmazer ve Abdulsamet Efe.

DÖNÜŞÜMLÜ OLARAK BAŞKAN VEKİLLİĞİ YAPACAKLAR

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Muhammed Burak Kuruçay, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat da meclis üyesi adayları arasında yer alıyor. Bilgin’in seçimlerden zaferle çıkması ve bu isimlerin meclis üyesi seçilmesi halinde dönüşümlü olarak belediye başkan vekili olarak da görev yapacakları öğrenildi.

AK Parti’nin meclis üyesi aday listesinde yer alacağı kesinleşen diğer isimler ise Tarık Eminoğlu (muhasebeci), Tekin Tahtakıran (muhasebeci), Tarık Çam, Ayberk Demirkol ve Mustafa Yıldız.

YILDIZ, BAŞKAN YARDIMCISI OLACAK

Şu anda da Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapan Mustafa Yıldız’ın yeni dönemde de Meclis’e gireceği ve Belediye Başkan Yardımcısı olacağı öğrenildi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER