Gündem

Ataman S3 Plaza Sivas'a Hayırlı Olsun

Sivas Ataman Motorlu Taşıtlar bünyesinde Sivaslı çiftçilere hizmet edecek olan Ataman S3 Plaza açıldı.

Ataman S3 Plaza Sivas'a Hayırlı Olsun
25-06-2024 15:25
SİVAS

Ömer ÜN

Ataman S3 Plaza Sivaslı çiftçilere tarımsal anlamda hizmet etmek amacıyla hizmete girdi. Ataman S3 Plaza’nın açılışı için gerçekleştirilen törene Vali Yardımcısı İhsan Maskar, AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu, Tarım İl Müdürü Seyit Yıldız, Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, il protokolü ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde konuşan AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu, “Son 20 yılda uyguladığımız tarım politikalarımızla ciddi atılımlar yaptık. Türkiye tarım konusunda dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alıyor. Tarım verdiğimiz önem, çiftçilerimize verdiğimiz destek devam edecek. Sivas bir tarım şehri. Bu noktada ben yeni iş yerinin Sivas’a ve çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ataman Traktör Sahibi Fatih Ataman ise Sivas çiftçisine yönelik önemli bir tesisi hizmete soktuklarını belirterek, “1650 metre kare kapalı alan ve 1500 metre kare açık alan üzerine kurulmuş olan tesisimizde sadece traktör ve ekipman satışında bulunmakla kalmayacağız. Aynı zamanda ürün eğitimi, hassas tarım uygulamaları ve modern tarım teknolojileri konularında hizmet vereceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi milli ekonominin temeli tarımdır. Biz de sürdürülebilir tarım teknolojilerinde elimizden gelen gayret ve çabayı göstererek çiftçilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil tarafından Ataman Traktör sahiplerinden Fahri Ataman’a ahilik beratı verildi. Okunan duanın ardından il protokolü tarafından açılış kurdelesi kesildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER