Spor

Ayağının Tozuyla Maça Geldi

Mazbatasını alan Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, ayağının tozuyla Sivas’ın en büyük markası olan Sivasspor’un, Karagümrük ile oynadığı maçı tribünden takip etti.

Ayağının Tozuyla Maça Geldi
04-04-2024 10:34
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ

Sivas’ta aldığı yüzde 43.31 oy ile en yakın rakibi olan eski Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i geride bırakarak seçimi kazanan Büyük Birlik Partisi (BBP) adayı Dr. Adem Uzun, geçtiğimiz gün İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

Mazbatasını alan Başkan Uzun, ayağının tozuyla EMS Yapı Sivasspor ile Fatih Karagümrük arasında oynanan maçı tribünden Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ve il protokolü ile beraber takip etti.

“SİVASSPOR’UN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Maçta yer aldığı görseli sosyal medya hesaplarından paylaşan Uzun, “Mazbatamızı aldıktan sonra şehrimizin en büyük markası olan Sivasspor’umuzun, Karagümrük ile oynadığı maçta tribündeki yerimizi aldık.  Her zaman Sivasspor’umuzun yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sivas’ımızın en önemli markası Sivasspor’umuza, 3. Lig temsilcimiz Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş’ye, Sivas Belediyespor’umuz ve Amatör Spor Kulüplerimize gerekli desteği vereceğiz. Alınan 1-0'lık galibiyetten dolayı futbolcu ve teknik heyetimizi kutluyorum. Taraftarlarımızı kalan maçlar için tribünlere davet ediyorum” notunu ekledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER