Yaşam

Babalarımıza Vefamızı Her Zaman Göstermeliyiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu,  Babalar Günü münasebetiyle mesaj yayımladı. Karasu, mesajında; “Babalarımızın kıymetini sadece bir gün değil her zaman bilmeli, sevgi ve saygımızı hiç eksik etmeden vefa duygumuzu her zaman göstermeliyiz” dedi.

Babalarımıza Vefamızı Her Zaman Göstermeliyiz
15-06-2024 09:20
SİVAS

Ömer ÜN

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu,  Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Karasu, mesajında; “Hayatımızın her anında yanımızda olup bize güç veren, bizlere güzel bir gelecek hazırlamak için özveriyle çalışan, yaşamın anlamını gösteren babalarımızın önemini kelimelerle anlatmak yetersizdir. Ülkemizde ne yazık ki özel günler, bir mutluluğu yaşamaktan çok hüzünleri, acıları anlama ve paylaşma günleri haline gelmiştir. İliç’te, Soma’da, deprem bölgesinde ‘Canım babacığım’ diyerek babalarına sarılamayacak tüm çocuklarımızın acısını ve baba özlemini aradan yıllar geçse de içimizden silmeyeceğiz. Bu anlamlı günde, babasız büyümek zorunda kalan çocuklarımıza sahip çıkmak, onların yüzünün gülmesini sağlamak sosyal ve hukuk devletinin en büyük sorumluluklarından birisidir. Çünkü değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyecek, eşi ve çocukları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak aile içinde sevgi ve saygının kurulmasında en büyük rolü üstlenmiş olan babalarımızın kıymetini sadece bir gün değil her zaman bilmeli, sevgi ve saygımızı hiç eksik etmeden vefa duygumuzu her zaman göstermeliyiz. Bir baba olarak; çocuklarına hoşgörüyü, fedakarlığı, sevgiyi, saygıyı, demokrasiyi öğreten tüm babalara yürekten saygı sevgilerimi sunuyor Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER