Gündem

Bakan Uraloğlu O Yolu Açmak İçin Sivas'a Geliyor!

Alibaba Mahallesi Âşık Veysel Bulvarı ile Şeyh Şamil Mahallesi Necmettin Erbakan Bulvarını birbirine bağlayan ve geçtiğimiz yılın son günlerinde trafiğe açılan  Alibaba - Kılavuz Bağlantı Yolu Projesinin resmi açılışı çarşamba günü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek

Bakan Uraloğlu O Yolu Açmak İçin Sivas'a Geliyor!
11-03-2024 11:58
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ 

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Av. Hilmi Bilgin, 5 yıllık görev süresi boyunca şehre kazandırdıkları projeleri hizmete açmaya devam ediyor.

Sivas’ta tarik sorununu çözme adına belediye tarafından yapımı tamamlanan  Alibaba - Kılavuz Bağlantı Yolu, çarşamba günü resmi olarak vatandaşların hizmetine sunulacak.  Açılışa Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu da katılacak.

 YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDECEĞİZ

3 kilometre uzunluğunda 40 metre genişliğinde,3 şerit gidiş-geliş , 800 nitelikli ağaç, koşu ve bisiklet yolundan oluşan  projenin açılışına tüm Sivaslıları davet eden  Bilgin,  “Şehrin trafik sorununu çözecek yeni yollar, yeni bulvarlar açarak hemşehrilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Ulaşımı rahatlatan, hayatı kolaylaştıran ve insana dokunan hizmetlerimiz sürecek inşallah. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER