Gündem

Bilgin'den "İRİ" Mesaj

Sivas Belediyesi tarafından “Altınyayla Hemşehri Buluşması” programında konuşan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, “Sivas'ta hemşehrilerimizle buluşmaya devam edeceğiz. Bir olacağız, iri olacağız ve diri olacağız” dedi.

Bilgin'den "İRİ" Mesaj
29-09-2023 11:52
SİVAS

Mehmet Fatih AĞKAŞ 

Sivas Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen “Hemşehri Buluşmaları” kapsamında “Altınyayla Hemşehri Buluşması” programı düzenlendi.

“Altınyayla Hemşehri Buluşması” programına Vali Vekili İhsan Maskar, AK Parti Sivas Milletvekili Rukiye Toy, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, il protokolü ile çok sayıda Altınyaylalı katıldı.

Programda konuşan Başkan Bilgin, “Ortak akıl ve istişare düsturu ile şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Sivas'ımızın birbirinden güzel 16 ilçesi için program düzenleyerek hemşehrilerimiz ile bir araya gelmeyi sürdüreceğiz. Bir olacağız, iri olacağız ve diri olacağız” dedi.

Milletvekili Rukiye Toy ise “Sivas kültürün ve yöresel lezzetlerinin tanınması için gayret edecek ve hep birlikte şehrimizi hak ettiği yere taşıyacağız” diye konuştu.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER