Gündem

Her Türlü Fikre Açığız

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, Zara’da temaslarda bulundu.  Kaymakam Enes Emircan Buyuran’ı ziyaret eden Karakaya, “Stratejik planımız ve iş planlarımız doğrultusunda hizmetlerimizi daha ileriye taşımak için her türlü görüş, öneri ve fikre açığız” dedi.

Her Türlü Fikre Açığız
29-11-2023 10:10
SİVAS

Erkan YILDIZ

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Gülbahar ile birlikte Zara Kaymakamı Enes Emircan Buyuran’ı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Karakaya; “Sayın Kaymakamım Zara ilçemize güzel hizmetlerde bulunacağınıza inanıyorum. Zara ilçemiz tarımın yanında hayvancılık konusunda da gözde olan ilçelerimizden bir tanesidir. Bizlerde borsamız üyelerini mümkün olduğunca işyerlerinde ziyaret ederek istek ve önerilerini alıyoruz. Sivas Ticaret Borsası olarak üyelerimizin talepleri doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyor ve bu yönde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Stratejik planımız ve iş planlarımız doğrultusunda hizmetlerimizi daha ileriye taşımak için her türlü görüş, öneri ve fikre açığız. Zara ilçemizin gelişimine katkı sunmak adına sizlerin de fikirlerine önem veriyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zara Kaymakamı Buyuran ise “Başkanım ziyaretiniz beni ziyadesiyle mutlu etmiştir. Zara ilçemizin kalkınması adına gece-gündüz var gücümüzle çalışıyoruz. ‘Millet olmazsa devlet olmaz, devlet milleti için vardır’ anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin tarım ve hayvancılığının gelişmesi için sizlerle istişare içerisinde hareket etmekten memnuniyet duyarım” ifadelerini kullandı.

Başkan Karakaya daha sonra üye ziyaretleri kapsamında Zara ve Hafik ilçesinde bulunan borsa üyelerini işyerlerinde ziyaret ederek görüş ve önerilerini aldı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER