Politika

MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, OSB’de Çalınmadık Kapı Bırakmadı!

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Reha Kars 1. OSB'de çalınmadık kapı bırakmadı.

MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, OSB’de Çalınmadık Kapı Bırakmadı!
24-02-2024 12:50
SİVAS

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına devam eden MHP Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, istihdam noktasında Sivas’ın önemli noktalarından biri olan 1. OSB’deki işveren ve emekçilerle bir araya geldi.

MHP İl Başkanı Hakan Uygun, MHP Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ, Sivas Ülkü Ocakları Başkanı Rıfat Kalkan, Kadın Kolları Başkanı Rabia Karadağ ve partililer ile OSB’de çalmadık kapı bırakmayan Kars, üreten Sivas için hep beraber çalışacaklarını söyledi.

Fabrikalarda çalışan vatandaşlarla muhabbet eden Kars, OSB ve Sivas için yapacakları projelerden bahsederek, “Bu şehirde tertemiz bir sayfa açıp, bir şeyleri yazacaksak buna sizlerin de dahil olması gerektiğine inanan birisiyim. Yani hep beraber şehri yönetelim istiyorum. Akıl, mantık ve vicdan terazinizde bir kere de bizleri tartmanızı ondan sonra karar vermenizi istiyorum. Sivas için canla başla çalışacağız. Gece gündüz demeden şehrin sorunları için mücadele edeceğiz. Yerelde istihdamın ne denli önemli olduğunun farkındayız. Üreten bir Sivas için hep beraber çalışacağız. Organize Sanayi Bölgemizde istihdamın önünü açan, şehir ekonomisine ciddi oranda katkı sağlayan tüm iş insanlarımıza ve çalışan emekçi kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi. /Haber Merkezi/ 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER