Politika

MHP'Lİ MERMER: HUKUKİ HAKLARIMIZI KULLANACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şarkışla Belediye Başkan Adayı Necmettin Mermer,  “İftira ile sonuç almaya çalışan zavallılara, hakkımız iki cihanda da helal değildir. Azgın müfterileri açık kapalı her şeyden haberdar olan Rabbime havale ediyorum.  İftiralarında boğulup rezil rüsva oluncaya kadar da hukuki haklarımızı kullanacak ve peşlerini bırakmayacağız” dedi.

MHP'Lİ MERMER: HUKUKİ HAKLARIMIZI  KULLANACAĞIZ
19-02-2024 12:18
SİVAS

Arife Defne DOĞAN

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) Şarkışla Belediye Başkan Adayı Necmettin Mermer,  sosyal medya hesabı üzerinden Kemalizmi ve laikliği hedef aldığı yönündeki haberlere ilişkin açıklamada bulundu.

AK Parti’nin eski Altınyayla Belediye Başkanı olan Mermer, gazetemize yaptığı açıklamada,  “Aslında bekliyordum ama bu kadar çabuk ve bu kadar bayağısını değil.  Kilitli profiller, sahte hesaplar, satılık muhbirler eliyle sanal alemden saldırmaya başladılar. Zavallılar, iftira atmakta ne kadar acele ettilerse, başka bir adayın fotoğrafını kullandıklarının bile farkına varmamışlar.  60 yaşındayım.  Bu yaşıma kadar; hesabını veremeyeceğim; ailemi, milletimi ve adayı olmaktan onur duyduğum; Türk siyasi hayatının ulu bir çınarı olan Milliyetçi hareket Partisini mahcup edecek hiçbir icraatım, kararım, davranışım, fikrim ve düşüncem olmamıştır.  Korku dağları bekler. Müfteriler ve onların yancıları kaybedecekler. İftiralarıyla yağmur olup üstümüze yağsalar, biz duruşumuzu bozmayacak; uhulet ve suhuletle bir  seçim geçirecek ve eğer Halkımız bize görev verirse, Şarkışlamızı şahlandıracağız. İftira ile sonuç almaya çalışan zavallılara, hakkımız iki cihanda da helal değildir. Azgın müfterileri açık kapalı her şeyden haberdar olan Rabbime havale ediyorum.  Kızaracak bir yüzleri var mı bilemem ama iftiralarında boğulup rezil rüsva oluncaya kadar da hukuki haklarımızı kullanacak ve peşlerini bırakmayacağız.  Bu rezilliğin; durumdan vazife çıkartan bir avuç zavallının işi olduğunu biliyor ve şanlı Şarkışla'mız için hizmete talip olan, diğer siyasi rakiplerimizi tenzih ediyoruz...  Kazanan erdem ve fazilet olacak. Kazanan biz olacağız. Kazanan Şarkışla olacak” dedi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER