Gündem

Annelerimize ne kadar hizmet etsek az

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hakan Demirgil ,  “Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, zorluklara boyun eğmeyen annelerimize ne kadar hizmet etsek  azdır” dedi.

Annelerimize ne kadar hizmet etsek az
12-05-2024 12:15
SİVAS

Sevda ÇİFTÇİ 

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ( SESOB) Başkanı Hakan Demirgil ,   Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Annelerin hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak bütün zorluklara boğun eğdiğini ifade eden SESOB Başkanı Hakanı Demirgil, "Annelerimiz  karşılıksız sevginin, sabrın, affediciliğin, fedakarlığın bütünleştiği ve tüm güzellikleri içinde barındıran en değerli varlıklarımızdır. Karşılıksız sevmenin yegane temsilcileri olan annelerin, geleceğimiz açısından en önemli manevi kaynaklarımızdan bir tanesidir. Her türlü zorluklara , sıkıntılara sabırla göğüs gererek  bizleri yetiştiren, ailelerimize , gerektiğinde ülkesine her koşulda sahip çıkan annelerimiz,  toplumumuzun da temel taşı, sevgi ve hoşgörü kaynağı olmuştur.   Yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen annelerimiz, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağımızdır. Yaşamımızın ilk anından başlayarak sevgi ve şefkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren annelerimiz yerleri asla doldurulamayacak en değerli varlıklarımızdır. Annelerimiz  yeri geldiğinde öğretmenimiz, yeri geldiğinde işveren, emekçi, yeri geldiğinde ise cephanede canını siper ederek vatanını savunan birer kahraman olmuştur. Bu nedenlerden dolayı anneler, sadece ailenin değil, milletimizin de en önemli parçası olmuştur. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, zorluklara boyun eğmeyen annelerimize ne kadar hizmet etsek  azdır.  Bu duygu ve düşüncelerle başta ülkemiz ve vatanı için canını feda eden  aziz şehitlerimizin anneleri  olmak üzere bizi dünyaya getiren, ilk adımımızı attıran, hayata hazırlayan, kahrımızı çeken , bizi bizden daha fazla düşünen en değerli varlıklarımız olan annelerimizin ve anne adaylarımızın gününü kutluyor, hastane köşelerinde ve huzurevlerinde yatan annelerimize de geçmiş olsun temennisinde buluyor, ellerinden öpüyorum” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER