Ekonomi

Sivas'ta Esnaf Teşkilatı Öğrencileri Bakın Nasıl Sevindirdi

Sivas esnaf teşkilatı öğrencileri sevindirmeye devam ediyor.

Sivas'ta Esnaf Teşkilatı Öğrencileri Bakın Nasıl Sevindirdi
06-04-2024 10:07
SİVAS

Sevda ÇİFTÇİ 

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ( SESOB) Başkanı Hakan Demirgil, okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet desteğini sürdürüyor.

Kümbet bölgesinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulunu ziyaret eden SESOB Başkanı Demirgil, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere kıyafetleri Okul Müdürü Hulusi Sayıcı’ya teslim etti.

Bolluk ve bereket ayı olan Ramazanın son günlerine geldiklerini ifade eden SESOB Başkanı Demirgil, bayram öncesinde öğrencilere kıyafet desteğinde bulunduklarını ifade etti.

Ahi teşkilatının yardımlaşmayı ve dayanışması seven, esnafına destek olan, ihtiyaçlıların, zor durumda olanın yanında olan bir teşkilat olduğunu vurgulayan SESOB  Başkanı Demirgil, çocukların gülmesinin, mutlu olmasının kendilerini de mutlu ettiğini dile getirerek, “Bugün şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun isminin verildiği ilkokulundayız. Sosyal medya üzerinden Didem Dağıstanlı hocamızın talebi üzerine okulumuzu ziyaret edip, öğrencilerimize destek oluyoruz. Bu okulda olmaktan çok mutluyum. Dünyadaki ve ülkemizdeki bütün çocuklarımız gülsün. Dünya genelinde ve savaş bölgelerinde çocuklara uygulanan zulümler bitsin istiyoruz. Ramazan Bayramı öncesinde çocuklarımıza yapmış olduğumuz giyecek yardımını esnaf teşkilatı olarak çok önemsiyoruz” dedi.

SESOB Başkanı Demirgil, Ramazan bayramının ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti.

Okul Müdürü Hulusi Sayıcı ise, giyecek yardımlarının ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacağını dile getirerek,  desteğinden ve katkısından dolayı Demirgil’e teşekkür etti.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER