USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Sürekli Sahadayız

Sürekli Sahadayız

Sürekli Sahadayız
18-11-2022 07:00
Google News


Fatih TABUR

İYİ Parti İl Başkanı Volkan Karasu, teşkilatı olarak yürüttükleri çalışmalar  hakkında bilgi verdi.

Göreve geldikleri günden itibaren her an seçim varmış gibi çalıştıklarının altını çizen aldıkları görevi layıkıyla yapma gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

Karasu, “Aldığımız görevleri layığı ile yapma gayreti içerisindeyiz. Daha önceki İl Başkanlığımda bir güven vermişiz ki günümüzde bunun faydalarını görüyoruz. Bu durum onur verici. Her geçen gün üye sayımızda ciddi artış yaşanıyor” dedi.
Vermiş oldukları mücadelenin toplumda karşılık bulduğunun altını çizen Karasu, “Kent genelinde sürekli sahada olarak vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. İlçe gezilerimizi ve köy gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Bütün divan üyelerimiz sürekli ilçelerimizle irtibatta. İlçelerimizde stant çalışmaları yaparak partimizin programlarını anlatan broşürleri dağıtarak hemşehrilerimizi bilgilendirdik. İnsanların dertlerini dinleyerek esnaflarımızı ziyaret ettik. Birçok ilçemize de kısa sürede 3-4 defa gittik. Anadolu insanımız siyasetçilerden çok fazla bir şey istemiyor. İnsanlar kendi haklarını kimsenin gasp etmemesini, devletin kanunlarının işlemesini istiyor. İnsanlar en çok da ekonomik sıkıntılardan dert yanıyor. İnanın insanlarda sessiz bir çığlık var. İnsanlar ekonomik darboğazda. Birçok aile babası çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Banka kredileri ile eskiden ev araba alınırdı şimdi banka kredileri ile mont ayakkabı almak için krediler veriliyor. Toplumdan bu konuda çok ciddi şikayet var.” ifadelerini kullandı. 
Uygulanan tarım politikalarından dolayı üretimle ilgili ciddi de sorunlar yaşandığını öne süren Karasu, “Yerli tohum kullanmak yerine İsrail'den tohumu aldık. Sırplardan işlenmiş et aldık. Üreticimize yeteri kadar destek veremedik; üreticiler üretmekten vazgeçme noktasına geldi. Artan maliyetler nedeni ile insanlar artık açıkçası üretmekten çekiniyor” dedi.
“HER İKİ ADAYA DA BAŞARILAR DİLİYORUM”
Sivas'ta Merkez İlçe Başkanlığı olağan genel kurulunu önümüzdeki günlerde gerçekleştireceklerini kaydeden Karasu, Merkez İlçe Başkanlığına mevcut başkan Melih Uçmaz'ın yanı sıra İbrahim Meriç'in de aday olduğunu söyledi.
Her iki adaya da başarılar dileyen Karasu, “İnsanları ikna ederken demokratik yöntemlerle yapmak lazım. Bunun başka bir yolu yoktur. Farklı yöntemlere girmek hem Türk demokrasisi için hem de partimiz için zarardır. Bu şekilde de çalışmalarımızı yürütüyoruz. Her iki adayımıza da başarılar diliyorum” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
Sosyal medyaya mı internet medyasına mı güveniyorsunuz?
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
27.09.2023
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ