Gündem

Adem Uzun Açıkladı: Sivas'ta Sokak Hayvanları Sorunu Çözülecek! Türkiye'ye Örnek Olacak Proje Hayata Geçirilecek!

Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilite Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Uzun, “Sokak hayvanlarımızın daha doğal bir ortamda barınabilecekleri bir projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Çalışmalarımız tamamlanınca gündemde olan sokak hayvanlarına yönelik sorunların tamamı ortadan kalkacak” dedi.

Adem Uzun Açıkladı: Sivas'ta Sokak Hayvanları Sorunu Çözülecek! Türkiye'ye Örnek Olacak Proje Hayata Geçirilecek!
01-05-2024 10:16
SİVAS

İlknur ÖZDEMİR

Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun birim ziyaretleri kapsamında Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilite Merkezi'ni ziyaret etti.

Tesisi gezerek Veteriner İşleri Müdürü Şahin Alıcı’dan bilgi alan Başkan Uzun, doğayı paylaştığımız sevimli dostlarımız ile yakından ilgilendi.

Uzun, tesisi ziyarete gelen hayvanseverler ile sohbet ederek sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Uzun, “Bin 200 sokak hayvanının barındığı bir alandayız. Sokak hayvanlarımızın daha yaşanabilir, daha doğal bir ortamda barınabilecekleri ve rehabilite edilecekleri, Türkiye’ye örnek olacak bir projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Çalışmalarımız tamamlanınca gündemde olan sokak hayvanlarına yönelik sorunların tamamı ortadan kalkacak.” ifadesini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER