Gündem

Sivas EDEP'ten Boykot Çağrısı

2024 yılı Şubat ayının Sivas Eğitime Destek Platformu (EDEP) toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Hak-İş İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman, Gazze işgali sonrası dünyanın farklı ülkelerinde İsrail'e destek veren firmalara karşı boykota devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Sivas EDEP'ten Boykot Çağrısı
29-02-2024 09:53
SİVAS

Erkan YILDIZ

2024 yılı Şubat ayının Sivas Eğitime Destek Platformu (EDEP) toplantısı Hak-İş İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman'ın çevrim içi katılımıyla gerçekleşti.

İl Müftüsü ve EDEP Platformu Dönem Başkanı Ahmet Celalettin Altunkaya ve EDEP platformu üyeleri toplantıya müftülük makamında katılırken kurum müdürleri, ilçe müftüleri, üyeler ve misafir konuşmacı Mustafa Şişman ise toplantıya çevrim içi katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda EDEP Sivas İl Temsilciliğinin yıl içerisinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

Misafir konuşmacı Şişman selamlama konuşmasında Gazze işgali sonrası dünyanın farklı ülkelerinde İsrail'e destek veren firmalara karşı boykota devam edilmesini ve vatandaşların bu yönde bilinçlendirilmesini söyledi.

İstişare toplantısı, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin konuşma ve değerlendirmelerinin ardından sona erdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER