Ekonomi

Sivas'ta Hava Karardıkça Kuyruk Uzuyor!

Son zamanlarda Sivas’ta Et ve Süt Kurumu Satış Mağazası önünde oluşan uzun kuyruklar dikkat çekiyor. Sabah saatlerinde başlayan uzun kuyruklar akşam saatlerinde hava kararsa da devam ediyor.

Sivas'ta Hava Karardıkça Kuyruk Uzuyor!
05-04-2024 12:41
SİVAS

İlknur ÖZDEMİR

Uygun fiyatlı et ürünleri arayan Sivaslı vatandaşlar, Et ve Süt Kurumu Satış Mağazası önünde akşam saatlerinde yoğun bir kuyruk oluşturdu.

Piyasaya göre uygun fiyatlarla satılan et ürünleri, vatandaşlar arasında büyük ilgi görüyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren mağaza önünde sıraya giren vatandaşlar, dakikalarca bekleyerek uygun fiyatlı et ürünleri almaya çalışırken, vatandaşların oluşturduğu uzun kuyruklar da dikkat çekiyor.

“HAVA KARARDI BİZ HALA BURADAYIZ”

Kasap fiyatlarına kıyasla daha uygun fiyatlarla et ve kıyma satıldığını belirten Eray Kaya, “Bayrama hazırlık yapıyoruz.  Et ve Süt Kurumu’nda fiyatlar uygun olduğu için buraya geldik. Fiyatlar uygun fakat et alabilmek için çok uzun süre bekliyoruz. Hava karardı biz hala buradayız. Buranın fiyatı daha uygun olduğu için buraya geliyoruz” dedi.

Geç saatlere kadar uzun kuyruklarda bekleyen vatandaşlar, Sivas’ta Et ve Süt Kurumu şubelerinin artırılmasını talep ederek, oluşan uzun kuyrukların ve yoğunluğun bu şekilde önlenebileceğini dile getirdi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER