Gündem

Aksu: Sivaslılara "En İyisini Sunmak İçin" Çalışmaya Devam

Sivas’a 4 milyar 340 milyon lira tutarında yatırım yapılacağını söyleyen AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu,  “Sivas’a ve Sivaslılara en iyisini sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Aksu: Sivaslılara "En İyisini Sunmak İçin" Çalışmaya Devam
17-04-2024 16:17
SİVAS

Ömer ÜN 

AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 2024 yılı yatırım programına dahil edilen 33 adet yeni proje ile Sivas’a toplam 4 milyar 340 milyon liralık yatırım yapılacağını dile getirdi.

Aksu,  “Yeni yatırımlar Sivas'ımıza hayırlı olsun. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından 2024 Yılı Yatırım Programına dahil edilen 33 adet yeni proje ile ilimize toplam 4,340 milyar TL yatırım yapılacaktır. Bu yatırımlar sayesinde ilimizin sulama, içme suyu, taşkın koruma ve baraj gibi birçok alanda önemli gelişmeler kaydedilecektir. Bu projeler ile tarımsal üretim artacak, çiftçilerimiz daha fazla ürün elde edecek ve gelirleri artacaktır.  Bu yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen Sayın Cumhurbaşkanımıza, Tarım ve Orman Bakanımıza, Devlet Su İşleri Genel Müdürümüze ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sivas’a ve Sivaslılara en iyisini sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER