Spor

HAYDİ SİVAS 4 EYLÜL’E SAHİP ÇIK!

Sivas 4 Eylül Futbol A.Ş yarın bu sezonun en kritik maçlarından birisine çıkacak. Kendi saha ve seyircisi önünde Karatay Termal 1922 Konyaspor’u ağırlayacak olan Sivas ekibinin kazanmaktan başka çaresi yok. Sivas İrade Gazetesi olarak tüm spor severleri ise takıma destek olmaya davet ediyoruz.

HAYDİ SİVAS 4 EYLÜL’E SAHİP ÇIK!
12-04-2024 14:23
SİVAS

SPOR SERVİSİ

TFF 3. Lig’de kalma mücadelesi veren Sivas 4 Eylül Futbol A.Ş’ye Sivas protokolünü ve tüm Sivas halkını destek olmaya davet ediyoruz.

Sivas 4 Eylül Futbol A.Ş, Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumunda bu sezonun kader karşılaşmasına çıkacak. Ligde 16 puanla son sırada yer alan Sivas temsilcisi, yarın sahasında saat 15.00’da Karatay Termal 1922 Konyaspor’u konuk edecek.

Sivas 4 Eylül Futbol A.Ş’nin bu kritik randevusunda 12. adama büyük görev düşüyor. Zorlu mücadelede tribünlerin tıklım tıklım dolması için ise il protokolü ve kulübün bir çalışma yapması bekleniyor.

ZAMAN DESTEK ZAMANI

Sivas 4 Eylül Futbol A.Ş’nin ligdeki kötü gidişatı devam ederken kentte takımın ligde kalması için herhangi bir birlik beraberlik örneğinin sergilenmemesi ise moralleri bozuyor. Sivas İrade Gazetesi olarak kritik maç öncesinde il protokolü ve taraftarlara çağrıda bulunuyoruz; ‘Bayraklar dağıtılsın, Sivas’ın cadde ve sokakları takımın renkleri ile donatılsın.

HAYDİ YİĞİDOLAR MAÇA

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek başta olmak üzere Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, Sivas Milletvekilleri, bürokratlar, siyasiler ve STK Başkanlarının bu birlikteliğe katkı sağlamalarını ve tribündeki yerlerini almaları isteniyor.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Yaşar rende 1 ay önce
Defalarca aradım telefona cevap alamadık yıllarca TFF de görev yaptık lobimiz var dedik kimsenin umurunda olmadı şimdi durum bu inşallah kurtarır.
Sivasli 1 ay önce
Bu 4 Eylül yoneticileri hoca gitti kaç haftadır Sivaslı yardımcı hocaları takımın başında çıkarmıyor. Takım kaptanına teslim ediyorlar. Sonuç ortada hep mağlup. Bari genç hocalara şans verseler belki onlar başarılı olur. Sivaslı olmayan Sivas'ın derdini anlamaz
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER