Ekonomi

Volkan Karasu'dan Sivas'taki Toplu Taşıma Zammına Tepki!

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu, son günlerde toplu taşıma ücretlerine yapılan yüzde 25'lik zamma sert tepki gösterdi.

Volkan Karasu'dan Sivas'taki Toplu Taşıma Zammına Tepki!
15-06-2024 12:57
SİVAS

Haber Merkezi

İYİ Parti Sivas İl Başkanı Volkan Karasu Sivas'ta toplu taşımaya 9 aydan 3 kere gelen zamlara tepki gösterdi. 

Volkan Karasu, yaptığı açıklamada, "Toplu taşıma ücretlerine yapılan yüzde 25 zam, Cumhur İttifakı'nın bileşenlerinin ülkeyi hem genelde hem de yerelde yönetemediklerinin küçük bir örneğidir. Ülkemizin bu beceriksiz ittifakın bütün bileşenlerinden acilen kurtulması gerekmektedir. Yakıt fiyatları, şoför maliyeti, araçların yüksek fiyatları esnafımızın taşıma ücretlerine zam istemesi haklı bir gerekçedir. Diğer taraftan vatandaşımızın aldığı ücretin yüksek enflasyon yüzünden erimesi, eğitim maliyetleri ve yüksek konut kiraları her geçen gün vatandaşımızın yaşam kalitesini düşürmektedir. İstikrarın olmadığı bir yönetimde ekonomik tutarsızlıklar ile beraber huzursuzluk baş gösterir. Ülkemiz bu haram saltanatından bir an önce kurtulmalıdır."dedi.İYİ Parti Sivas İl Başkanı, ekonomik istikrarsızlıkların toplumda huzursuzluk yarattığını ve bu durumun yönetim zafiyetinden kaynaklandığını ifade etti.

Karasu, ülkenin bir an önce mevcut yönetimden kurtulması gerektiğini vurgulayarak, vatandaşları bu konuda duyarlı olmaya çağırdı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER