Gündem

Bayram Sevinci Acıya Dönüşmesin!

Sivas’ta huzur içerisinde yaşanan Ramazan ayının ardından özlemle beklenen Ramazan Bayramı öncesi tüm hazırlıklar tamamlandı.  Yetkililer bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için yola çıkacak araç sürücülerini uyardı.

Bayram Sevinci Acıya Dönüşmesin!
09-04-2024 08:30
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ 

Sivas’ta vatandaşların bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri amacıyla Valilik koordinasyonunda gerekli önlemler alındı.  İl genelinde birçok noktada emniyet personeli bayram süresince görevde olacak. Yetkililer bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için yola çıkacak araç sürücülerini uyardı. 

Güvenli bir yolculuk için trafik kurallarına uyulması,  hız limitlerinin aşılmaması,  emniyet kemerinin mutlaka takılması ve araç kullanırken telefonla konuşulmaması istendi.

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI BUGÜN

Diğer yandan Sivas Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma programı da belli oldu. Bayramlaşma programı kapsamında bugün saat 15.00’da Yukarı Tekke’de Vali Yılmaz Şimşek ve il protokolünün katılımıyla  Polis Şehitliği ve Garnizon Şehitliği ziyaret edilecek.

Şehitlik ziyaretinin ardından saat 16.00’da Vali Yılmaz Şimşek, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve vatandaşların katılımıyla valilik binasında bayramlaşma programı gerçekleştirilecek. Bu vesileyle Sivas İrade Gazetesi olarak tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER