Ekonomi

Sivaslı Çiftçilere Müjde! Sıfır Komisyon Uygulaması Başlatıldı!

Denizbank ile anlaşma yapan Kangal Ziraat Odası, üretici kartı olan çiftçilere sıfır komisyon uygulaması başlattı. Oda Başkanı Basri Çoban, “Bu zor dönemde her zaman üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Sivaslı Çiftçilere Müjde! Sıfır Komisyon Uygulaması Başlatıldı!
23-02-2024 10:48
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU 

Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, çiftçilere yönelik yenilikçi hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Denizbank ile anlaşma yapan Kangal Ziraat Odası, üretici kartı olan çiftçilere sıfır komisyon uygulaması başlattı.

Konuyla ilgili bilgi veren Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, “Denizbank’tan üretici kartı olan çiftçilerimize güzel bir kampanya daha başladı. Üreticilerimiz 4 ay vade sıfır komisyon avantajı ile Ziraat Odasından yapacağı tüm alışverişlerde geçerli Üretici Kart’a özel kampanyamız başlattık. Bu zor dönemde her zaman üreticilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Son yıllarda yaşanan kuraklık ve don olayları nedeniyle zor günler geçiren çiftçilere destek olabilmek için çözüm üretmeye çalıştıklarını dile getiren Çoban, "Bölgemizdeki kuraklığın yoğun olarak yaşandığı ve rekoltenin düştüğü bu dönemlerde çiftçilerimize ilaç gibi gelecek olan bu anlaşmadan faydalanmalılar. Kangal Ziraat Odası olarak her zaman üreticimizin, çiftçilerimizin yanındayız" şeklinde konuştu.

Artan tarımsal girdi maliyetleri karşısında çiftçilerin zorlandığına dikkat çeken Çoban, "Tarımsal faaliyetlerini sürdüren çiftçilerimiz gerek ekim zamanında gerekse hasat zamanında nakit ödemeler konusunda sorun yaşayabiliyor. Yüklü miktardaki nakit ödeme yapma konusunda sorun yaşayan çiftçilerimiz yaptığımız bu anlaşma ile rahat bir nefes alacak. Faiz ve komisyon ödemeyecek olan çiftçilerimiz böylece ciddi bir mali yükten de kurtulmuş olacak. Çiftçimizi destekleyeceğiz, onlarda üretimlerini yapacak. Böylece tarımsal kalkınmaya katkı sağlayacağız" dedi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER