Gündem

Erdoğan Sivas İçin Rapor İstedi! Hezimet Sorgulanacak!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Arkasında Sivas olanın sırtı yere gelmez” dediği şehri Sivas teşkilatının başarısızlığının da etkisiyle kaybetti. Erdoğan, 31 Mart hezimetinin ardından Sivas için rapor hazırlanmasını istedi. Sahaya inecek olan teşkilat görevlileri vatandaşlara AK Parti’den neden uzaklaştıklarını soracak, hazırlanan rapor ise Erdoğan’a sunulacak.

Erdoğan Sivas İçin Rapor İstedi! Hezimet Sorgulanacak!
15-04-2024 12:21
SİVAS

İlknur ÖZDEMİR

Sivas’ta AK Parti teşkilatının 31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel seçimlerde aldığı yenilgi gündemdeki yerini koruyor. Sivas Belediyesini yüzde 14 oy farkıyla Cumhur İttifakı ortağı olan Büyük Birlik Partisi’ne (BBP), ilçelerde de bazı belediyeleri diğer partilere kaptıran  AK Parti’de  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla rapor hazırlanacak.

AK PARTİ KALESİNİ KAYBETTİ!

AK Parti’nin kalelerinden olan Sivas’la beraber 22 il için detaylı bir rapor hazırlanacak. Saha çalışmalarına ağırlık verecek olan AK Parti, seçmene 40 soruluk anket gerçekleştirecek.

Ankette, vatandaşlara; “Beklentiniz neler?”, “AK Parti belediyesinden memnun muydunuz?”, “Neden sandığa gitmediniz?” gibi kritik sorular yöneltilecek. Anket sonuçları, çalışma kurullarında değerlendirilerek Erdoğan'a rapor halinde sunulacak. 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER