Spor

Sivasspor Armalı Tabelaya Çirkin Saldırı!

Sivas 4 Eylül Stadyumu çevresinde yer alan Sivasspor armalı tabelanın kırılması kırmızı-beyazlı camiayı üzdü. Sorumluların biran önce bulunması bekleniyor.

Sivasspor Armalı Tabelaya Çirkin Saldırı!
22-02-2024 10:49
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ

Geçtiğimiz aylarda Tarihi Kent Meydanda yer alan Sivasspor logosunun kırılması Sivas’ta büyük tepkiye yol açmıştı. Sivas Belediyesi ise armanın yenisini koyarak Yiğidolar’ı sevindirmişti.

Kırmızı-beyazlı camia Sivas 4 Eylül Stadyumu’ndan gelen haberle yeniden üzüldü. Stadyum çevresinde yer alan Sivasspor armalı tabela kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırıldı.

Sivas 4 Eylül Stadyumu’nun krokisinin ve tribünler ile localar için yön tarifinin yer aldığı Sivasspor logolu tabela saldırıya uğradı. Tabelada yer alan Sivasspor armasının olduğu kısım kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırıldı.

Yetkililerin biran önce tabelayı yenileyip, bu çirkin saldırıyı yapanları da bulması bekleniyor.

“O ARMAYI KIRINCA ELİNİZE NE GEÇİYOR”

Kırmızı-beyazlı camianın taraftarları ise bu durumu sert dille eleştirdi. Taraftarlar, “Geçtiğimiz aylarda Tarihi Kent Meydanda yer alan Sivasspor logosunun kırılması Sivas’ta büyük tepkiye yol açmıştı. Ancak Sivas Belediyesi ise armanın yenisini koyarak bizleri mutlu etmişti. Şimdi de stadyum çevresinde yer alan Sivasspor armalı tabela kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırıldı. Yeter artık. Sivasspor’umuzdan ne istiyorsunuz. Ayıptır. O tabelayı kırınca elinize ne geçiyor. Biran önce bunu yapanlar bulunmalı” şeklinde sosyal medya üzerinden yorum yaptı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Sedat 2 ay önce
Önceki yapılan meydandaki logoyu kırana 3 kuruşluk ceza verip gönderirsen devamı gelir tabi şaşırdık mı!!!
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER