Spor

Sivassporlu Taraftarlardan Başkan Adaylarına Kombine Çağrısı!

Sivasspor taraftarının başlatmış olduğu kombine kampanyası devam ederken, Ellisekiz Taraftar Derneği Kurucu Başkanlarından Fatih Dilmeç, Sivas Belediye Başkan Adaylarına seslendi.

Sivassporlu Taraftarlardan Başkan Adaylarına Kombine Çağrısı!
17-02-2024 10:48
SİVAS

Hayrullah AĞKAŞ

EMS Yapı Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun’un öncülüğünde ve kırmızı-beyazlı taraftarlar tarafından başlatılan kombine kampanyası devam ediyor.

Bu kapsamda Ellisekiz Taraftar Derneği Kurucu Başkanlarından Fatih Dilmeç, Sivas Belediye Başkan Adaylarına seslendi.

Dilmeç, Sivas Belediye Başkan Adaylarının takıma destek olmasını isteyerek, “Şehrimizin gururu ve temsilcimiz Sivasspor için hep birlikte birlik olma zamanı. Her zaman dile getiriyoruz Sivasspor’a sahip çıkacak yine bizleriz. Buradan il ilçe belediye başkan adaylarına çağrımız seçim döneminde başkan olursak destek vereceğiz değil de adayken vereceğiniz desteği istiyoruz. Bir kampanya başlatalım her bir başkan adayı 58 kombine bağışında bulunsun. Hem maçlara parası olmadığı için ama Sivasspor aşkı ile yanan tutuşan memleketimiz yiğit çocukları yararlanır. Hem de taraftarımız daha çok olur. Bir tane Sivas bir tane Sivasspor var. Başkan Adaylarımızdan kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz” diye konuştu.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri -Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER