USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

MİCHAEL RUBİN Mİ, TAYYİP ERDOĞAN MI?

30-04-2023

Michael Rubin ismini en çok 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sonrası duyduk. Bilmeyenler, tanımayanlar için söylüyorum. Bu adam Amerika’nın Ortadoğu ve Türkiye’de, Amerikan çıkarlarını korumak ve Amerika için çalışan aparatların organize ve çalıştırılmasından sorumlu bir istihbarat sorumlusu. Lütfedip araştırırsanız siz de Rubin’in ne denli önemli bir adam olduğunu anlarsınız…

Michael Rubin denen FETÖ Sorumlusu ABD ajanı kendi sosyal medya mecrasında şöyle demiş; “Make no mistake: His reign will end, by death, exile, imprisonment, or execution." Türkçesi: “Hata yapmayın: Onun hükümranlığı sona erecek, ölümle, sürgünle, hapisle ya da infazla...”

Sonra da demiş ki; “Türkiye'nin 400 milyar dolar parasını ABD ve AB iş birliği yaparak arayıp bulup çökmeli.”

Peki sonra ne demiş; Erdoğan'ın yetiştirdiği dindar nesil ortadan kaldırılmalı. Erdoğan’a destek veren medya yok edilmeli.”

Peki başka ne demiş; “Erdoğan'ın oluşturduğu yerli ve milli Bürokrasi ve Askeri yönetim ortadan kaldırılmalı.”

Buraya kadar RUBİN’in ne demek istediğini anlıyoruz değil mi? Bu adamın ne denli bir Recep Tayyip ERDOĞAN düşmanı olduğunu somut olarak anladık ve gördük…

Bitmedi… Devam edelim. Michael Rubin başka başka neler demiş?

Kürtlere, Alevilere, Ermenilere bakın ne diyor Rubin: “Kürtler, Aleviler, Ermeniler, pontuslular, gayrimüslim azınlıklar özgürleştirilmeli. Yunanlar, Ermeniler artık Türkiye korkusundan kurtarılmalı.”

Başka? Türk ordusu Suriyeden, Iraktan, Libyadan, Karabağ’dan, Akdenizden falan filan geri çekilmeli.

Sonra da demiş ki; Türkiye eski Türkiye yapılmalı.

Hangi eski Türkiye?

PKK ve FETÖ kıskacında, azgın azınlığın kontrolünde, sömürge pozisyonundaki Türkiye. Her dediklerine “TAMAM” diyen Türkiye. Sözlerinden çıkmayan Türkiye. En son hatırlayın lütfen. Ünal ÇEVİKÖZ, “Amerika ve Batı İttifakına verdiğimiz bütün taahhütlerin arkasındayız. Hepsini 15 Mayıs sonrası uygulayacağız. Demedi mi?

Şimdi. Lütfen dikkatli düşünün ve zihninizde canlandırın. Kim ne söylüyor ne diyor? Diye. Bu ve benzer söylemleri kimler, hangi ittifak dile getiriyor? Milleti buna alıştırmaya çalışıyorlar. Bu söylemler kimlerin, hangi partilerin söylemleri bunlar?

Çok açık söylüyorum. Net ifade ediyorum;

Millet ittifakında siyaset yapan

Millet ittifakı teşkilatlarında görev alan

Millet ittifakına destek veren herkes otursun, başını iki elinin arasına alsın ve düşünsün. Kendisini, meşrebini sorgulasın. Kararını öyle versin.  Ben, şuna verin, buna verin demiyorum. Demem de.

 

Ama bu kadar delil varken halen soğan, salatalık, çarşı, pazar yok efendim adayı beğenmedim, yok efendim teşkilatlar deyip Erdoğan ve AK Parti’ye, Cumhur ittifakına destek vermeyen de otursun ne halt ettiğini bir kez daha düşünsün…

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Murat
Murat 7 ay önce
Süper tesbit ????????