Eğitim

Yener, İlk ve Ortaokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, "Baki Kubbe Yönetici Buluşmaları" programında Sivas merkezde görev yapan ilkokul ve ortaokul müdürleriyle bir araya geldi.

Yener, İlk ve Ortaokul Müdürleriyle Bir Araya Geldi
01-03-2024 11:12
SİVAS

Sevda ÇİFTÇİ 

Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, "Baki Kubbe Yönetici Buluşmaları" programı kapsamında il merkezinde görev yapan ilkokul ve ortaokul müdürleri ile Sivas Öğretmenevinde bir araya geldi.

Yener, Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğünce yürütülen HEDEF ve MİRAS projelerinin okullarda uygulanması noktasında okul müdürlerinin önemli rol oynadıklarını dile getirerek; "Sivas'ın eğitimdeki başarısını üst seviyelere çıkarmak için el birliği ile bu çalışmaları yürütüyoruz. Sizlerin özverili ve gayretli çalışmaları olmadan bu projelerimizin başarıya ulaşması mümkün değil. Emek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum." dedi.

HEDEF ve MİRAS projelerinin öğrencilerin akademik, sosyal ve sportif alanda başarılarını artırma konusunda önemli bir rol oynadığını belirten Yener,  "Bu projelerimizle öğrencilerimizin hem akademik olarak başarılarını artırmayı hem de millî ve manevi değerlerine bağlı, vatanını ve bayrağını seven bireyler olarak yetişmelerini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda bizler de öğrencilerimizi daha çok geliştirmek ve donanımlı bireyler olmalarını sağlamak amacıyla tüm çaba ve gayreti göstermeye devam ediyoruz." dedi.

Yener, daha sonra okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER