Politika

Adem Uzun, Genel Başkan Destici İle Projelerini Sivas'a Tanıtacak!

Büyük Birlik Partisi (BBP)  Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, 3 Mart Pazar günü projelerini açıklayacak. Proje tanıtım toplantısına Genel Başkan Mustafa Destici de katılacak.

Adem Uzun, Genel Başkan Destici İle Projelerini Sivas'a Tanıtacak!
28-02-2024 09:17
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için partiler çalışmalarına devam ederken Büyük Birlik Partisi’nde (BBP)  proje heyecanı yaşanıyor.  BBP’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, 3 Mart Pazar günü projelerini Sivas halkıyla paylaşacak. Genel Başkan Mustafa Destici’nin de katılacağı proje tanıtım toplantısında Dr. Adem Uzun’un kamuoyu tarafından merakla beklenen projeleri de görücüye çıkmış olacak.

Seçim çalışmaları ve seçim gezileri boyunca projelerinin bir kısmından ana başlıklar halinde ipuçları veren Uzun’un proje ekibinde alanında uzman mimar, mühendis, harita mühendisi ve şehir plancıları bulunuyor. Hazırlanan projelerin tamamının Sivas’ın önceliklerini ele alan, ayakları yere basan ve uygulunabilirliği kesin olan projeler olduğu belirtiliyor.

SORUNLARI ANCAK İŞİNİN EHLİ İNSANLAR ÇÖZÜME KAVUŞTURABİLİR

Şehrin ana problemlerini tespit ettiklerini ve göreve gelir gelmez acil eylem planıyla sorunlara ilk günden müdahale edeceğini belirten Dr. Adem Uzun, “Biz olaya şöyle bakıyoruz: Ortada bir sorunlar yumağı var ama bizim de buna karşılık çok güçlü projelerimiz var. Geçmiş tecrübem ve akademik hayatım boyunca şunu öğrendim, sorunları ancak işinin ehli insanlar çözüme kavuşturabilir. Hangi işi yapıyorsa yapsın, işini seven bir insan için problem yoktur. İşte biz öyle bir kadro kurduk ki, hemen hepsi kendi alanlarında uzman, hepsi işini çok seviyor ve daha da önemlisi hepsi Sivas’a aşık. Şimdi bu ekibin altından kalkamayacağı sorun olur mu?” dedi.

 SİVAS MARKA KENT OLARAK ANILACAK

BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Uzun “Projelerimizi açıkladığımızda herkes şundan emin olacak. Bu aday dersine çok iyi çalışmış. Hem problemleri tespit etmiş hem de çözümü biliyor. Allah’ın izniyle önümüzdeki 5 yıl Sivas’ın 5 yılı olacak ve şehrimiz bir ‘marka kent’ olarak anılacak” dedi.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER