Politika

Sivas'ta Sandıktan Zaferle Çıkacağız

Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, “İnşallah 31 Mart’ta sandıktan zaferle çıkacağız. Bu sadece bizim zaferimiz olmayacak. Tüm Sivas ve Sivaslı vatandaşlarımız kazanacak” dedi.

Sivas'ta Sandıktan Zaferle Çıkacağız
01-03-2024 09:19
SİVAS

Erdem TAHILLIOĞLU 

Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yaklaşan seçimler öncesi Sivas’ı karış karış gezen Dr. Adem Uzun, yarın Esentepe Mahallesi’nde seçim bürosu açılışını gerçekleştirerek Esentepelilerle buluşacak.

Yerel seçimlere sayılı günler kala sürekli Sivaslılarla bir arada olan ve vatandaşlara projelerini anlatan Dr. Adem Uzun, yarın Esentepe Mahallesi seçim bürosu açılışını gerçekleştirecek.

Seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Dr. Adem Uzun, Sivas’a vizyoner bir belediyecilik anlayışı kazandırmak için tüm gücüyle çalıştığını belirterek, “Sevdamız da davamız da Sivas. Sivas’a hizmet etmek için yola çıktık. Sivas’ın Sivaslıların tüm sorun ve sıkıntılarını biliyoruz. Bunların çözümünü de biliyoruz. Liyakatli, alanında uzman isimlerle yürüdüğümüz bu yolda Sivas’a hakettiği belediyecilik hizmetini sunacağız” dedi.

Sivaslı vatandaşların yoğun ilgisi ve teveccühüyle karşılaşan Dr. Uzun, Sivaslıların gönlüne girdiklerinin dile getirerek “İnşallah 31 Mart’ta sandıktan zaferle çıkacağız. Bu sadece bizim zaferimiz olmayacak. Tüm Sivas ve Sivaslı vatandaşlarımız kazanacak. 3 Mart’ta Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin de katılacağı Proje Tanıtım Toplantısında Sivas için gerçekleştireceğimiz projeleri hemşerilerimize duyuracağız. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kara sevdası olan Sivas’a yakışır, vizyoner, hizmet odaklı projelerimiz vatandaşlarımızın da takdirini toplayacak” ifadelerini kullandı.

Sivas İrade- Sivas Gündem- Sivas Haberleri- Sivas son dakika

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
TÜRKİYE GÜNDEMİ
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER